Tartışma Alanı

Tartışma Alanı

İşte size sorularınızı yöneltmeniz için harika bir ortam. Hangi espresso makinesini alacağınızı, aradığınız tat profiline uygun kahve çekirdeklerini veya kedinizin portresini nasıl latte art ile hazırlayabileceğinizi tartışabilir, tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca, espresso ile ilginç deneyimlerinizi, farklı ülke ve şehirlerde hoşunuza giden kahve dükkanlarını veya size özgü tariflerinizi de öğrenmek istiyoruz. Bizimle herşeyi paylaşın!


About the Author

Kahve Candır

Düşkünlerine özel kahve blog sitesi2 Responses to Tartışma Alanı

 1. Avatar türkan says:

  Merhaba,

  Yazılarınızı keyifle okudum. Moca demleme oldukça işime yaradı çünkü kahveyi doldurduktan sonra üzerindeki ilave ile bastırıyordum. Ancak yapılmaması gerekiyormu. teşekkürler.

  SORUM şöyle: Saeco kahve makinam ile evde kahveler hazırlıyorum. Lavazza Cafe Crema kullandım çekirdek olarak. Ancak daha gövdeli,orta sertlikte, fındık,çikolata gibi kokular alabileceğim yeni bir çekirdek kullanmak istiyorum. Öneriniz olabilir mi? Teşekkürler

  • Türkan Hanım günaydın ve iyi pazarlar,

   Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz.

   Size önerebileceğimiz kahveler daha çok Kolombiya ve Guetamala kahveleri olacak. Hiçbir tedarikçi ile bir işbirliğimiz yok ancak size kahvefabrikasi.com ve e-gurme.com adreslerini önerebiliriz.

   Sevgiler,
   Kahvecandir.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top ↑