Espresso Okulu, Katılımcılar – Kahvecandir.com

Espresso Okulu

Published on Nisan 26th, 2016 | by Kahvecandir

0

Espresso Okulu, Katılımcılar

crew

Katılımcılar

Scott Callender, La Marzocco USA

Scott’u La Marzocco’nun pazarlama müdürü olduğu için değil, kolay kolay karşılayamayacağı tutardaki bir manuel espresso makinesini daha henüz profesyonelliğe adım atmadan önce alabildiği için seviyoruz. Bu makineyi Napa Vadisinin yukarısındaki evinin mutfağından kahve servisi yapmaya başlayarak bir kahve dükkanı işletebildiği, seyahat etmeyi çok sevdiği, mükemmel bir yazar, barista ve kahve tiryakisi olması sebebiyle seviyoruz. Kendisi bu eğitimi tek başına kaleme alarak, bütün Chefsteps ekibinin teşekkürlerini topladı.

Scott’un gençlik yıllarına ait, mutfağından espresso servis ederken görüldüğü fotoğrafı paylaşmak istiyoruz. Kendisi Napa Vadisinde hiçbir kahve dükkanı yokken, La Marzocco’dan aldığı espresso makinesi ile bölgedeki tek kafein kaynağı olarak büyük bir repütasyon kazanmış.

Sabahları çok erken kalkarak, işe gitmek üzere olan komşularına kahve hazırlamış. Çok havalı değil mi?

_DSC3426

Charles Babinski, G&B Coffee & Go Get Em Tiger

Charles küçük ölçekli bir işletme sahibi, üç kez Amerika barista şampiyonalarına katılmış ve Los Angeles’ta yaşayan eski bir Intelligentsia Coffee çalışanı. Kahve ile ilgili ilk kariyerine 10 sene önce New York’ta başlamış, daha sonra ise tutkusu onu Chicago’daki Intelligentsia’ya sürüklemiş. 2012 yılında ise partneri Kyle Glanville ile beraber LA’da iki küçük şirket açarak (“G&B Coffee” ve “Go Get Em Tiger”) kahve ile olan yolculuğuna halen devam ediyor.

Charles-B


About the AuthorBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑
  • Translate:

  • Instagram

  • Son Yazılar